Компания "Полимерцентр"

тара, упаковка и упаковочные материалы

ООО Полимерцентрon Google+
ООО "ПТК "Полимерцентр"
04080, г.Киев, ул.Тульчинская, 6
тел. +38(044) 468-32-18, 468-50-90       Обратный

      468-42-35, 468-12-91, 468-02-39        звонок

Время работы: пн-пт 8:00-17:00, обед 12:00-13:00

Skype: Polimercentr

Плівка

Плівка Поліетиленова плівка - це один із найбільш популярних сучасних пакувальних матеріалів. Еластична плівка має цілий ряд переваг, серед яких стійкість до проникнення вологи, морозостійкість і гігієнічність. Поліетиленова плівка абсолютно безпечна для здоров'я людини, тому вона ідеально підходить для пакування будь-яких товарів, як харчових, так і нехарчових. Плівка не тільки герметично огортає будь-які товари і запобігає проникненню вологи та повітря всередину упаковки, але й сприяє довготерміновому зберіганню товарів. Такий пакувальний матеріал як плівка також придатний для нанесення на нього друку – будь-якої інформації про продукцію, логотипу компанії, тощо.

Наразі існує декілька основних типів плівки, які знайшли широке використання: плівка світлостабілізована, термозбіжна плівка, прозора плівка і плівка кольорова, а також армована плівка. Кожен з цих типів плівки має свої особливі властивості, що робить ту чи іншу плівку найбільш придатною для використання. Плівка світлостабілізована має у своєму складі світлостабілізатори, які запобігають розкладанню плівки під впливом ультрафіолету. Термозбіжна поліетиленова плівка схильна до скорочування при нагріванні – під час цього процесу плівка щільно обтягує упаковані в неї вироби. Кольорова поліетиленова плівка виготовляється з поліетилену з додаванням фарбників, а основною особливістю армованої поліетиленової плівки можна назвати підвищені показники міцності і довговічності.

В залежності від розмірів, міцності, товщини та своїх властивостей поліетиленова плівка може бути використана у якості пакувального матеріалу у сфері торгівлі, на промислових виробництвах і навіть у сфері сільського господарства, для обладнання конструкцій теплиць та парників.

Паллета пластиковая   Поддоны пластиковые   Ящики для овощей   Ящики для перевозки   Ящики для хранения  ПлівкаНа главную