Компания "Полимерцентр"

тара, упаковка и упаковочные материалы

ООО Полимерцентрon Google+
ООО "ПТК "Полимерцентр"
04080, г.Киев, ул.Тульчинская, 6
тел. +38(044) 468-32-18, 468-50-90       Обратный

      468-42-35, 468-12-91, 468-02-39        звонок

Время работы: пн-пт 8:00-17:00, обед 12:00-13:00

Skype: Polimercentr

Поліетиленова плівка

Одним із найбільш популярних пакувальних матеріалів на сьогодні є поліетиленова плівка. Виготовлення такої плівки має велике значення для різних виробництв, а особливо – для роздрібної торгівлі. Адже товар, який продається на вагу потрібно упакувати таким чином, щоб він був надійно захищеним від впливу зовнішнього середовища і не втратив при цьому своїх якостей.

Поліетиленову плівку виготовляють з поліетилену високого тиску способом екструзії. Завдяки спеціальній технології виробництва, різна товщина поліетиленової плівки рівномірно розподіляється по периметру плівкового рукава. За спеціальними замовленнями поліетиленова плівка може бути виготовлена із використанням різноманітних добавок.

До основних переваг поліетиленової плівки відносяться: волого непроникність, високий ступінь еластичності, прозорість та здатність утримувати тепло.

Області використання.

Поліетиленові плівки дуже широко використовуються у побуті, будівництві, торгівлі, промисловому виробництві. Але найбільшу популярність цей матеріал по праву дістав у сфері сільського господарства.

Саме тут найбільш істотним є застосувань поліетиленової плівки, а саме: укриття теплиць, парників, пропарювання ґрунту, упаковка сільськогосподарських продуктів, гідроізоляція сховищ для овочів і силосу.

Використання поліетиленової плівки у виконанні ремонтних і будівельних робіт, це: укриття меблів чи підлоги в процесі ремонту, захист від вогкості фундаменту, будівельних конструкцій і матеріалів, гідроізоляція підвалів, покрівлі, підлоги тощо.

Крім того, поліетиленова плівка широко використовується для упаковки дитячих іграшок, шкіргалантереї та безлічі інших виробів.

Паллета пластиковая   Поддоны пластиковые   Ящики для овощей   Ящики для перевозки   Ящики для хранения  ПлівкаНа главную